Centrum Służby Życiu i Rodzinie

Program pracy Klubu Inteligencji Katolickiej w czerwcu 2007 r.

w Opolu

• 3 czerwca (niedziela), g. 9.00: Civitas Christiana zaprasza na XIX spotkanie modlitewno-formacyjne do Prudnika-Lasu poświęcone myśli społecznej prymasa ks. kard. Stefana Wyszyńskiego. Bezpłatny autobus odjedzie o godz. 9.00 z parkingu przy ul. Dubois - róg 1-go Maja.
  • 6 czerwca – środa g. 18.00: Rozważania biblijne
  • 10 czerwca – niedziela) g. 17.00: Ks. dr Zygmunt NABZDYK- Wykład z cyklu: Wielkie postaci Kościoła Opolskiego - Ks. bp. Antoni Adamiuk (18.12.1913 - 25.01.2000) - bi-skup "Solidarności"
  • 17 czerwca (niedziela) g. 10.00: CENTRALNE UROCZYSTOŚCI 750-LECIA ŚMIERCI ŚW. JACKA W KAMIENIU ŚLĄSKIM
  • 24 czerwca (niedziela) g. 18.30: Msza święta koncelebrowana w Katedrze Opolskiej pod przewodnictwem JE ks. bpa prof. dra hab. Jana KOPCA na zakończenie roku pracy KIK; po niej spotkanie klubowe

w Kędzierzynie-Koźlu

• 7 – czwartek Budowa II ołtarza i udział w procesji Bożego Ciała
  • 28 – czwartek9. 18.30: Msza święta z udziałem ks. Prałata dra Zygmunta NABZDYKA na zakończenie roku pracy formacyjnej Klubu Inteligencji Katolickiej w Kędzierzynie - Koźlu, po niej spotkanie klubowe

w Krapkowicach

• 7 – czwartek Budowa I ołtarza na krapkowickim rynku i udział w procesji
  • 13 – środa g. 20.00: Msza święta i Nabożeństwo Fatimskie z procesją
  • 20-lecie KIK w Krapkowicach -Tydzień Kultury Chrześcijańskiej 16-23 czerwca 2007 r.

w Głuchołazach

• 16/17 – so/nd Pielgrzymka parafii św. Wawrzyńca do Sanktuarium w Bardzie Śl.
  • 23 – sobota Pielgrzymka do Horni Udoli (Czechy) na odpust św. Jana Chrzciciela
  • 25 – poniedziałek g. 18.00: Msza święta, a po niej kurs biblijny