Centrum Służby Życiu i Rodzinie

Uroczystości jubileuszowe i odpustowe ku czci św. Jacka w Kamieniu Śląskim odbędą się 18 i 19 sierpnia.
W programie:

• 18 sierpnia (sobota), godz. 18.00 – nieszpory i Msza św. w kościele parafialnym. Po Mszy św. procesja do sanktuarium św. Jacka;

• 19 sierpnia (niedziela), godz. 10.45 – powitanie procesji i pielgrzymów; godz. 11.00 – odpustowa Suma pontyfikalna. Po Mszy św. procesja do kościoła parafialnego; godz. 15.00 – nieszpory w kościele parafialnym.

Zapraszamy do skorzystania z bogatego programu popołudniowego, na który złożą się występy orkiestr dętych i zespołów muzycznych. Dla spragnionych organizatorzy przygotowują liczne atrakcje kulinarne.