Centrum Służby Życiu i Rodzinie

Informujemy, że 2 część materiałów dydaktycznych do klasy VI szkoły podstawowej pt. „Kościół wspólnotą zbawionych” będzie dostępna w księgarniach od 1 marca 2017 r. Poniżej zamieszczamy 8 pierwszych katechez do pobrania – Pobierz katechezy 1-8.
Ponadto, w związku z dokonanymi w systemie oświaty zmianami (klasa VI będzie kontynuowała naukę w szkole podstawowej jako klasa VII), nastąpiła również modyfikacja tematów poszczególnych jednostek lekcyjnych w 2 części materiałów dydaktycznych dla klasy VI – Pobierz aktualny spis tematów.

Poniżej zamieszczamy do pobrania materiały zawierające ćwiczenia i zadania dla uczniów stanowiące dodatek do podręcznika metodycznego do klasy V szkoły podstawowej „Jezus Chrystus naszym Zbawicielem”.
Jednocześnie informujemy, że podręcznik metodyczny do klasy V szkoły podstawowej będzie dostępny w księgarniach pod koniec października br.

Załączniki:
Pobierz plik (DODATEK do podręcznika metodycznego - klasa V.pdf)Dodatek do podręcznika - klasa V[ ]7580 kB

Poniżej zamieszczamy szczegółowe dane o numerach programów i numerach podręczników dla wszystkich poziomów edukacyjnych obowiązujących w diecezji opolskiej.

Poniżej zamieszczamy rozkład materiału dotyczący podręcznika diecezjalnego do klasy VI szkoły podstawowej pt. „Kościół wspólnotą zbawionych”.

Pragniemy poinformować, że podręcznik metodyczny dla klasy III szkoły podstawowej „Przyjmujemy Pana Jezusa” będzie do nabycia w księgarniach od wtorku 20 października 2015 r.