PROTOKÓŁ OBRAD

DIECEZJALNEJ KOMISJI STYPENDIALNEJ

 

1. Dnia 15 grudnia 2016 o godz. 14.00 w gmachu Kurii Diecezjalnej odbyło się posiedzenie Diecezjalnej Komisji Stypendialnej w składzie:

Ks. dr Krzysztof Matysek – przewodniczący,

s. Mirosława Potyra - sekretarz komisji,

Barbara Murza – członek komisji,

Dr Piotr Dobrowolski – członek komisji,

2. Diecezjalna Komisja Stypendialna rozpatrzyła 68 wniosków nadesłanych do dnia 30 listopada 2016 r.

3. Diecezjalna Komisja Stypendialna, kierując się zapisami regulaminu przyznawania stypendiów (pierwsze kryterium: średnia ocen kandydata, drugie kryterium: wysokość dochodu na osobę (brutto) w rodzinie ucznia), zakwalifikowała do kolejnego etapu naboru następujących uczniów (patrz tabela).

4.Kandydaci do stypendium otrzymają na adres podanej we wniosku skrzynki mailowej informacje dotyczące wypełnienia wniosku na stronie: www.stypendysta.pl

5. Dokumenty w wersji papierowej należy wysłać do dnia 15 stycznia 2017 na adres:

Ks. dr Krzysztof Matysek, Biedrzychowice 117, 48-250 Głogówek

6. Uwaga! Złożenie pełnego wniosku stypendialnego nie jest gwarancją przyznania stypendium!

7. Diecezjalna Komisja Stypendialna rozpatrzy nadesłane wnioski, dokonana weryfikacji dokumentów i przyzna stypendia w liczbie określonej przez Fundację DNT.

                                                                                   Protokół sporządziła

s. Mirosława Potyra

 

LISTA STYPENDYSTÓW 2016/ 17

ETAP II

 

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

ADRES DOMOWY

 

 

1.   

Kolonko Nikola

Nakło, ul. Strzelecka 98

46-050 Tarnów Opolski

 

 

2.   

Maruska Patrycja

XXX-lecia 62 B

46-211 Kujakowice Górne

 

 

3.   

Nowak Adrianna

Świercze, ul. Broniecka 3B

46-300 Olesno

 

 

4.   

Głombik Katarzyna

Łany, ul. Zawodzie

47-253 Cisek

 

 

5.   

Kasprzik Karolina

Ul. Słowackiego 36, 47-364 Strzeleczki

 

 

6.   

Piela Armin

Kórnica, ul. Główna 104

47-300 Krapkowice

 

 

7.   

Zemlik Agnieszka

Krzyżkowice 69

48-231 Lubrza

 

 

8.   

Kostka Dominika

Roszowicki Las, ul. Kochanowskiego 5

47-253 Cisek

 

 

9.   

Matysek Wiktoria

Daniec, ul. Ozimska 52

46-053 Chrząstowice

 

 

10.

Starzec Tymoteusz

Os. Sady 2d/ 7, 47-303 Krapkowice

 

 

11.

Walczak Malwina

Powstańców Śląskich 7/4

49-200 Grodków

 

 

12.

Sukmanowski Aleksander

Wawelno, ul. Szkolna 1

46-070 Komprachcice

 

 

13.

Pastuch Patryk

Grodziec, ul. Tartaczna 19

46-040 Ozimek

 

 

14.

Lipczyński Nikodem

Al. Wolności 20/3

49-100 Niemodlin

 

 

15.

Muc Weronika

Ul. Dworcowa 27A

46-050 Tarnów Opolski

 

 

16.

Hanke Natalia

Wichrów, 46-312 Bodzanowice

 

 

17.

Styrc Wiktoria

Ul. Kościuszki 28A/ 8

48-340 Głuchołazy

 

 

 



Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z serwisu, zgadzasz się na użycie plików cookie.