PROTOKÓŁ OBRAD

DIECEZJALNEJ KOMISJI STYPENDIALNEJ

 

1. Dnia 18 grudnia 2017 o godz. 15.30 w Kurii Diecezjalnej w Opolu odbyło się posiedzenie Diecezjalnej Komisji Stypendialnej w składzie:

Ks. dr Krzysztof Matysek – przewodniczący

S. Mirosława Potyra - sekretarz komisji

Mgr Dorota Mazur – członek komisji

Mgr Barbara Murza – członek komisji

Dr Piotr Dobrowolski – członek komisji

2. Diecezjalna Komisja Stypendialna rozpatrzyła 42 wnioski nadesłane do dnia 30 listopada 2017 r.

3. Diecezjalna Komisja Stypendialna, kierując się zapisami regulaminu przyznawania stypendiów (pierwsze kryterium: średnia ocen kandydata, drugie kryterium: wysokość dochodu na osobę (brutto) w rodzinie ucznia), zakwalifikowała do kolejnego etapu naboru następujących uczniów (patrz tabela).

4.Kandydaci do stypendium otrzymają na adres podanej we wniosku skrzynki mailowej informacje dotyczące wypełnienia wniosku na stronie: www.stypendysta.pl

5. Dokumenty w wersji papierowej należy wysłać do dnia 20 stycznia 2018 na adres:

Ks. dr Krzysztof Matysek, Biedrzychowice 117, 48-250 Głogówek

 

6. Uwaga! Złożenie wniosku stypendialnego nie jest gwarancją przyznania stypendium!

7. Diecezjalna Komisja Stypendialna rozpatrzy nadesłane wnioski, dokonana weryfikacji

dokumentów i przydzieli stypendia w liczbie przyznanej przez Fundację DNT.

 

Protokół sporządziła

s. Mirosława Potyra

 

 

LISTA STYPENDYSTÓW 2017/ 18

ETAP II

 

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

ADRES DOMOWY

Ocena

Dochód

1

Twardowska Sonia

Prudnik

 

 

2

Gorzel Anna

Gogolin

 

 

3

Strzelczyk Wiktoria

Kielcza

 

 

4

Falkiewicz Marek

Jasienica Dolna

 

 

5

Marcin Kamiński

Tułowice

 

 

6

Mocha Weronika

Biała

 

 

7

Sygusch Kornelia

Kujakowice Górne

 

 

8

Sługocka Alicja

Prudnik

 

 

9

Jambor Kamila

Osowiec Węgry

 

 

10

Derkacz Kacper

Kamiennik

 

 

11

Kostka Florian

Roszowicki Las

 

 

12

Sosna Łukasz

Lisięcice

 

 

 



Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z serwisu, zgadzasz się na użycie plików cookie.