Ogłoszenia:

tel. 77 44 32 103

Piotr Dobrowolski
tel. 77 44 32 103

ks. Daniel Kasprzak (dla rejonu raciborskiego)
te. 789 093 028

Rejony metodyczne w diecezji opolskiej:

REJON KĘDZIERZYN-KOŹLE

Dekanaty: Głogówek, Gościęcin, Kędzierzyn, Koźle, Krapkowice, Leśnica, Łany, Strzelce Op., Ujazd Śl., Zawadzkie.

REJON KLUCZBORK

Dekanaty: Dobrodzień, Gorzów Śl., Kluczbork, Olesno, Zagwiździe.

REJON NYSA

Dekanaty: Biała, Głuchołazy, Grodków, Nysa, Otmuchów, Paczków, Prudnik, Skoroszyce.

REJON OPOLE

Dekanaty: Kamień Śl., Niemodlin, Opole, Opole-Szczepanowice, Ozimek, Prószków, Siołkowice.

REJON RACIBÓRZ

Dekanaty: Branice, Głubczyce, Kietrz, Pietrowice Wielkie, Racibórz, Tworków.

Wizytatorzy w diecezji:

Zobacz w pliku WIZYTATORZY.pdf

Dekanalni duszpasterze katechezy:

Zobacz w pliku DDK.pdf

Doradcy metodyczni współpracujący z Wydziałem Katechetycznym:

mgr Maria Baron – Kluczbork, dr Piotr Dobrowolski – Opole, dr Edyta Bem – Kędzierzyn-Koźłe, Nysa

Zobacz w pliku Plan-doradcy2013-14.pdf

Fundacja „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – koordynator diecezjalny:

ks. Krzysztof Matysek

Zarząd Diecezjalnego Funduszu Stypendialnego (ust. 31.12.2005):

ks. Helmut J. Sobeczko, ks. Tadeusz Dola, ks. Krzysztof Matysek, s. Mirosława Potyra ISSM.

Diecezjalna Komisja Stypendialna:

mgr Maria Baron, dr Piotr Dobrowolski, ks. Krzysztof Matysek (przewodniczący), mgr Dorota Mazur, mgr Barbara Murza, mgr Eliza Nowak, s. Mirosława Potyra ISSM.