Chcesz porozmawiać? Nasze Pogotowie jest dla Ciebie! W Centrum Duszpasterstwa Młodzieży w Opolu w określonych godzinach czekają na Ciebie osoby, które są gotowe porozmawiać z Tobą na każdy temat. Możesz umówić się na spotkanie drogą mailową lub po prostu przyjdź.
 
Poniedziałek:
  • 19.00 – 21.00 – ks. Jarek Staniszewski (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.)
Wtorek:
  • 16.00 – 17.30 – ks. Jarek Staniszewski
Środa:
  • 19.00 – 21.00 – ks. Tomek Jałowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.)
Czwartek:
  • 14.30 – 18.30 – s. Amata Ekert (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.)
Piątek:
  • 20.00 – 21.30 – spacerki duszpasterskie (można nas spotkać na mieście)
 
Można też umówić się na rozmowę z:
  • doradcą psychologicznym p. Martą Bobkiewicz (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  • terapeutą uzależnień s. Agnieszką Kobiałka (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.)
W naszym zespole są nie tylko duszpasterze, terapeuci czy psycholog, ale również młodzi ludzie w różnym wieku, którzy służą swoim czasem i doświadczeniem wiary. Zapraszamy młodzież gimnazjalną i ze szkól ponadgimnazjalnych (liceów, techników, szkół zawodowych).
 
 
Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Diecezji Opolskiej
Pl. Mickiewicza 1
45-369 Opole
tel. 600 478 393, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.mlodziez.opole.pl
 Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z serwisu, zgadzasz się na użycie plików cookie.