Centrum Duszpasterstwa Młodzieży serdecznie zaprasza księży pracujących z młodzieżą na spotkanie do Głębinowa. Celem spotkania jest wypracowanie wspólnej wizji dla duszpasterstwa młodzieży w parafiach, dekanatach i na poziomie diecezjalnym. Spotkanie będzie miało charakter warsztatowy Weźmie w nim udział także ks. Petr Bulvas - odpowiedzialny za młodzież w diecezji ołomunieckiej. Spotkanie rozpocznie się we wtorek 26 września o 18.00, a zakończy 27 września o 19.00. Chęć udziału w spotkaniu należy zgłosić mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.