Diecezjalny Instytut Muzyki Kościelnej w Opolu troszcząc się o muzykę liturgiczną w parafiach diecezji opolskiej pragnie zaprezentować propozycję alternatywnego śpiewu ku czci św. Józefa, który może być uzupełnieniem programu rorat w 2017 roku. Śpiew może być wykonywany w formie swobodnej jako piosenka religijna (proponujemy różne warianty akompaniamentu w formie pliku mp3) oraz w formie ściśle liturgicznej z organami (organowa harmonia czterogłosowa).

Księży proboszczów oraz organistów zainteresowanych otrzymaniem nut oraz tekstu pieśni O, Józefie prosimy o kontakt z biurem DIMK: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..