Zaproszenie dla proboszczów na spotkanie dotyczące możliwości pozyskania środków z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

 
WOJEWODA OPOLSKI oraz NARODOWY INSTYTUT WOLNOŚCI - CENTRUM ROZWOJU SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO zapraszają PRZEDSTAWICIELI ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH z terenu województwa opolskiego na spotkanie dotyczące konkursu ofert w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2018.
 
Fundusz Inicjatyw Obywatelskich (FIO) to rządowy program dotacyjny dla organizacji non-profit. Jego celem jest zwiększenie zaangażowania obywateli i organizacji pozarządowych w życie publiczne. Do udziału w Programie zaproszone są podmioty takie jak: organizacje pozarządowe, parafie i domy zakonne prowadzące działalność pożytku publicznego, stowarzyszenia jednostek samorządu terytorialnego, spółdzielnie socjalne, spółki akcyjne i spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz kluby sportowe działające na zasadach non profit. 
 
Żeby złożyć wniosek o dotację FIO organizacja nie musi posiadać statusu organizacji pożytku publicznego (opp).
 
W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele Narodowego Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, którzy przestawią Państwu możliwości pozyskania finansowania działalności organizacji pozarządowych w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2018 oraz odpowiedzą na Państwa pytania i wątpliwości. 
 
Spotkanie odbędzie się 16 marca 2018 r. o godz. 13.00 w Opolskim Urzędzie Wojewódzkim w Opolu, ul. Piastowska 14.00 (sala im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego).
 
Prosimy o potwierdzenie udziału do 14.03.2018 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem: 77 45 24 290.Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z serwisu, zgadzasz się na użycie plików cookie.