Ze smutkiem informujemy, że dnia 8 października br. w wieku 93 lat zmarła śp. Bronisława Bienek, mama ks. Eugeniusza Bienka, proboszcza parafii Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej w Tarnowskich Górach-Opatowicach (diec. gliwicka).

Jej pogrzeb odbędzie się w sobotę 13 października br. w kościele Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej w Tarnowskich Górach-Opatowicach:

9.50 wyprowadzenie trumny z kaplicy
10.00 Msza św., po Mszy przejazd na cmentarz Św. Anny w Tarnowskich Górach.

oraz

dnia 5 października 2018 roku, przeżywszy 78 lat, zmarła śp. Renata CZORNIK, matka ks. Roberta CZORNIKA, proboszcza parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Karchowicach (diec. gliwicka). Msza Święta pogrzebowa odbędzie się w sobotę, 13 października 2018 roku o godzinie 12:00 w kościele parafialnym pw. św. Jacka w Bytomiu.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...