Obchody ku czci patronki diecezji w Czarnowąsach odbędą się od 29 do 31 lipca. W sobotę 29 lipca o 18.30 nieszpory, o 19.00 Msza św. w intencji babć i dziadków. W niedzielę 30 lipca Msze św. o 7.00,9.00, o 11.00 Suma odpustowa. Kaznodzieją odpustowym będzie ks. dr Piotr Kuc. Po południu o 17.00 nieszpory i Koncert dla Babci Anny. Wystąpi Adam Pierończyk - koncertujący na całym świecie wybitny saksofonista, kompozytor i lider znany jako jeden z najbardziej kreatywnych polskich i europejskich muzyków jazzowych. W poniedziałek 31 lipca o 9.30 Msza św. z sakramentem namaszczenia chorych, o 18.00 Różaniec i Msza św. za zmarłych oraz powrót do kościoła parafialnego.