Parafia św. Józefa w Opolu-Szczepanowicach serdecznie zaprasza w niedzielę 10 września 2017 r. na doroczną Uroczystość Dożynkową, która jest szczególnym dniem wdzięczności Bogu za tegoroczne dary nieba i owoce ziemi. W tym roku będzie to okazja do szczególnego podziękowania również parafianom i gościom za ich życzliwość i pomoc w renowacji kościoła parafialnego pw. św. Józefa, a także rolnikom i działkowiczom za ich pełną poświęcenia pracę. Uroczysta Msza św. dziękczynna (suma) zostanie odprawiona o godz. 10.00, a od godz. 15.00 rozpocznie się Wielki Festyn Rodzinny, na który zaproszeni są wszyscy parafianie oraz goście z Opola i okolic.

Podczas Festynu wystąpią m.in.:

• Orkiestry i zespoły muzyczne
  • Opolskie studio piosenki
  • Kabaret „Chrupka SA "
  • Utalentowane dzieci Szkół nr „10" i „28"
  • Artyści sceny śląskiej „SILESIA"
  • Mażoretki
  • Szkoła tańca „Flash Dance "
  • Zespół regionalny DYLAKI
  • Zespół wokalno-muzyczny BAGATELA
  • Niespodzianką będzie... występ piosenkarzy przygotowujących się do Opolskiego Festiwalu Polskiej Piosenki

Weźmiemy także udział:
- w konkursach, grach i turniejach rodzinnych; pokazach strażackich; wyborach MISS DOŻYNEK; będzie wesoły słoń; ściana wspinacz¬kowa; malowanie twarzy
- we wspaniałej zabawie tanecznej z niespodzianką
Podczas Festynu CHARYTATYWNE KOŁO FORTUNY (wszyscy wygrywają) Nagrody: 2x7- dniowe urlopy w Rabce dla 4-osobowej rodziny, rowery górskie, cenne artykuły gospodarstwa domowego, markowa odzież, sprzęt elektroniczny i ... żywy prosiak.
CEL CHARYTATYWNY!
Obficie zaopatrzone będą bufety z napojami, stoiska z grillem i pysznym śląskim kołaczem.