Wzorem lat ubiegłych, duszpasterstwo misyjne diecezji opolskiej zaprasza na jesienne spotkania misyjne. Zaproszenie kieruje w stronę Członków Papieskich Dzieł Misyjnych oraz wszystkich w jakikolwiek sposób związanych z misjami w swoich parafiach (kapłanów, sióstr zakonnych, alumnów, animatorów misyjnych, katechetów i wszystkich, którym sprawy misji leżą na sercu). Spotkania odbędą się: 30 września (sobota) – Opole (parafia św. Piotra i Pawła); 7 października (sobota) – Racibórz (klasztor Annuntiata, ul. Starowiejska 152); 14 października (sobota) – Nysa (katedra) i 21 października (sobota) – Kluczbork (parafia MB Wspomożenia Wiernych). Początek spotkań o godz. 10.00, zakończenie ok. 13.30.