Duszpasterstwo Misyjne Diecezji Opolskiej zaprasza na wiosenne spotkania misyjne. Zaproszenie to kieruje w stronę Członków Papieskich Dzieł Misyjnych oraz wszystkich w jakikolwiek sposób związanych z misjami w swoich parafiach: kapłanów, sióstr zakonnych, alumnów, animatorów misyjnych, katechetów i wszystkich, którym sprawy misji leżą na sercu. Spotkania odbędą się według następującego porządku: 3 marca 2018 r. (sobota) – Racibórz (klasztor Anuntiata, ul. Starowiejska 152); 10 marca 2018 r. (sobota) – Opole (parafia św. Piotra i Pawła); 17 marca 2018 r. (sobota) – Nysa (bazylika) i  24 marca 2018 r. (sobota) – Kluczbork (parafia MB Wspomożenia Wiernych); Początek spotkań o godz. 10.00, zakończenie ok. 13.30.