Braci św. Józefa z wszystkich rejonów diecezji zapraszamy na wielkopostne rejonowe spotkania modlitewno-formacyjne w następujących terminach:

• 15 marca (środa) o godz. 18.00 w parafii Świętej Rodziny w Zawadzkiem;
  • 16 marca (czwartek) o godz. 17.30 w parafii św. Michała w Prudniku dla rejonu Prudnik-Głuchołazy;
  • 16 marca (czwartek) o godz. 18.00 w parafii Świętego Krzyża w Raciborzu-Studziennej dla rejonu Racibórz;
  • 17 marca (piątek) o godz. 18.00 w parafii Ducha Świętego w Krapkowicach-Otmęcie dla rejonu Krapkowice-Obrowiec;
  • 18 marca (sobota) o godz. 17.00 w Jemielnicy dla rejonu Jemielnica;
  • 22 marca (środa) o godz. 18.00 w Opolu-Wrzoskach dla rejonu Wrzoski;
  • 23 marca (czwartek) o godz. 18.00 w Jełowej dla rejonu Jełowa;
  • 24 marca (piątek) o godz. 17.30 w Opolu-Szczepanowicach dla rejonu Opole;
  • 1 kwietnia (sobota) o godz. 17.00 w Mechnicy dla rejonu Kędzierzyn;
  • 4 kwietnia (wtorek) o godz. 18.00 w Braciszowie dla rejonu Głubczyce;
  • 5 kwietnia (środa) o godz. 18.00 w Głogówku dla rejonu Głogówek.

W programie spotkania przewiduje się: Mszę św. w intencji żyjących i zmarłych braci, zwłaszcza śp. Gerarda Chudala z rejonu Wrzoski, konferencję formacyjną na temat: „Jak ogień gasi woda, tak jałmużna gasi grzech”, nabożeństwo Drogi Krzyżowej lub Adorację Najświętszego Sakramentu z jedną częścią Gorzkich Żali oraz krótkie spotkanie braterskie. Spotkanie poprowadzą ks. Waldemar Musioł, rektor Bractwa św. Józefa, lub ks. Paweł Chyla, wikariusz parafii św. Michała Archanioła w Prudniku. Nowych członków Bractwa oraz zainteresowanych naszą Wspólnotą prosimy o wybór najbardziej dogodnego czasowo i lokalizacyjnie miejsca i przybycie na jedno ze spotkań. Każde spotkanie modlitewno-formacyjne trwa zazwyczaj ok. 2,5 h.