Serdecznie zapraszamy na konferencję naukowo-metodyczną ,,Odpowiedzialni za wychowanie”, która odbędzie się w dniu 28 marca 2017 r. w godzinach 10.30-14.00 w Sali Herbowej Opolskiego Urzędu wojewódzkiego w Opolu, ul. Piastowska 14.
Konferencja adresowana jest głównie do pedagogów szkolnych i wychowawców, przedstawicieli instytucji społecznych oraz organizacji pozarządowych, którzy są zatroskani i zaangażowani w proces wychowania dzieci i młodzieży.
Celem konferencji jest nadanie stosownej rangi zagadnieniom, które dotyczą odpowiedzialności za proces wychowania dzieci i młodzieży. Program konferencji nawiązuje tematycznie do wytycznych MEN, a w szczególności do priorytetu w roku szkolnym 2016/2017 ,,Kształtowanie postaw. Wychowanie do wartości.”.
Prelegentami konferencji będą: dr n. hum. Joanna Dzierżanowska-Peszko, konsultant Regionalnego Centrum Rozwoju Edukacji w Opolu – Barbara Charczuk, lek. med. Małgorzata Bihun oraz rodzic adopcyjny i zastępczy, współprowadzący Rodzinny Dom Dziecka w Domecku Jan Zapała.
Honorowy patronat nad konferencją objęli:   Biskup Opolski,  Wicewojewoda Opolski    oraz  Opolski Kurator Oświaty.

Zgłoszenia przyjmowane są tylko i wyłącznie przez formularz rejestracyjny do dnia 22 marca 2017 r.  Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.                                  
Rejestracja równoznaczna jest z potwierdzeniem przyjęcia na konferencję.
Odpowiedzi na ewentualne pytania w sprawie konferencji uzyskać można pod numerami telefonu:    787177062  oraz  607280880Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z serwisu, zgadzasz się na użycie plików cookie.