Serdecznie zapraszamy na koncert charytatywny na rzecz prześladowanych dzieci w Aleppo. Koncert odbędzie się w środę 26 kwietnia 2017 roku w auli seminaryjno-akademickiej w Opolu przy ul. Drzymały 1. Początek koncertu o godz. 20.00.

Bilety cegiełki: 70, 50, 30 zł można nabywać na portierni Wydziału Teologicznego (Opole, ul. Drzymały 1), w kancelarii parafii katedralnej oraz w kurii diecezjalnej.

Zapraszamy również w tym dniu na godz. 14.00 na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Opolskiego, gdzie odbędzie się debata związana z tematem prześladowań w Aleppo, natomiast o godz. 18.30 w kościele św. Apostołów Piotra i Pawła, ks. Biskup odprawi Mszę się w intencji prześladowanych.

Przed koncertem odbędzie się licytacja koszulek znanych sportowców.

Szczegółowe informacje: wk.diecezja.opole.pl