Zapraszamy na niepowtarzalne wydarzenie. W Niedzielę 22 października 2017 roku w auli seminaryjno-wydziałowej w Opolu (ul. Drzymały 1) odbędzie się koncert zespołu Frele a potem Filharmonia Dowcipu Waldemara Malickiego.

Koncert rozpocznie się o godz. 18.00.

Bilety cegiełki w cenie 30, 40, 60 zł nabyć można na portiernii Wydziału Teologicznego w Opolu, w kancelarii Parafii Katedralnej, w kurii diecezjalnej oraz w opolskich parafiach.

Całkowity dochód zostanie przeznaczony na rzecz odbudowy Opolskiej Katedry.

Telefon do kontaktu 664 477 422.

Zespół Frele

czyli Marcelina Bednarska z Olesna, Marta Skiba z Gorzowa Śląskiego i i Magdalena Janoszka z Tworoga. W lutym zawojowały internet śląską wersją piosenki „Hello” Adele. Przeróbkę pt. „Achim” obejrzało ponad 1,6 miliona internautów. Frele ze Ślunska, śpiywają fest dobre szlagiery po naszymu, to całkiem nowy projekt, ale Marcelina Bednarska, Marta Skiba i Magdalena Janoszka śpiewają ze sobą od kilku lat jako zespół So What. Wykonują covery znanych przebojów w brawurowych aranżacjach. Wszystkie trzy Frele są wykształconymi wokalistkami. Poznały się w Studiu Wokalistyki Estradowej w Katowicach. Ostatnio Frele wzięły na tapetę hit wakacji, czyli „Despacito" - na Youtube teledysk ma prawie 2 milinową oglądalność.

Filharmonia Dowcipu

Przedstawienie muzyczno-kabaretowe w reżyserii Waldemara Malickiego i Jacka Kęcika, łączące oryginalne aranżacje muzyki poważnej i rozrywkowej oraz skeczy. Światowa klasyka utopiona w niezwykłych pomysłach aranżacyjnych, niewyobrażalnych brzmieniach, głosach, możliwościach instrumentalnych i salwach śmiechu publiczności. Zaskakująca, elegancka, pełna szacunku dla Widza, ale także dużo od niego wymagająca. Przede wszystkim luzu, dystansu i poczucia humoru. Plus pełnego otwarcia duszy na całą paletę pozytywnych emocji płynących ze sceny. Taka jest Filharmonia Dowcipu, która chce się z Widzami dzielić pomysłami, umiejętnościami i wiedzą o muzyce klasycznej w sposób miły, elegancki, czasem zakręcony, nowoczesny, pozbawiony klasycznej patyny, dowcipny. 25 osobowa orkiestra, energia i żywioł, zaskoczenie co kilka minut.
 Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z serwisu, zgadzasz się na użycie plików cookie.