Diecezjalne Dzieło Modlitwy w intencji kapłanów "Oremus" zaprasza wszystkich zrzeszonych w Apostolacie "Margaretka" oraz wszystkich podejmujących w jakiejkolwiek formie modlitwę w intencji kapłanów na pielgrzymkę do Prudnika-Lasu w niedzielę 27 maja 2018 r. (a nie jak podano w Kalendarzu Liturgicznym na str. 179 – 19 maja na Górę św. Anny!). Do udziału w pielgrzymce zapraszamy również kapłanów oraz osoby życia konsekrowanego. Rozpoczęcie o g. 16.30 (wcześniej możliwość odwiedzenia celi kard. Wyszyńskiego). Szczegóły pielgrzymki podane są na plakacie. W programie m. in. nabożeństwo maryjne w grocie oraz Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Opolskiego Andrzeja Czai. Homilię-świadectwo wygłosi abp senior Alfons Nossol. Gościem specjalnym będzie ks. prał. Bronisław Piasecki, kapelan Prymasa Tysiąclecia.