Moderator Diecezjalnego Dzieła Modlitwy w intencji kapłanów «Oremus», ks. Janusz Iwańczuk, zaprasza wszystkich zrzeszonych w Apostolacie «Margaretka» oraz wszystkich podejmujących w jakiejkolwiek formie modlitwę w intencji kapłanów na pielgrzymkę na Górę św. Anny w sobotę 18 maja. Do udziału w pielgrzymce zapraszamy również kapłanów oraz osoby życia konsekrowanego. Rozpoczęcie o g. 16.00 powitaniem pielgrzymów i konferencją formacyjną. Uroczysta Msza św. pod przewodnictwem bp. Antoniego Długosza z Częstochowy i z udziałem Biskupa Opolskiego Andrzeja Czai przewidziano na godz. 18.30.