Ks. Kamil Bania, syn Małgorzaty i Jerzego, ur. 1 września 1990 r. Pochodzi z Prudnika, z parafii św. Michała Archanioła; będzie wikariuszem w parafii pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Dobrzeniu Wielkim.

Ks. Dawid Kontny, syn Lidii i Tadeusza, ur. 22 maja 1990 r. Pochodzi z Wysokiej k. Olesna; będzie wikariuszem w parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Prudniku.

Ks. Mateusz Kozielski, syn Ilony i Jana, ur. 5 maja 1989 r. Pochodzi z parafii św. Antoniego w Zdzieszowicach; będzie wikariuszem w parafii pw. św. Jakuba Apostoła i św. Agnieszki w Nysie.

Ks. Dominik Mamełka, syn Edyty i Grzegorza, ur. 14 października 1990 r. Pochodzi z parafii św. Jana Chrzciciela w Powidzku (arch. wrocławska); będzie wikariuszem w parafii pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Opolu.

Ks. Kamil Mieszkowski, syn Małgorzaty i Sławomira, ur. 10 sierpnia 1990 r. Pochodzi z parafii św. Piotra i Pawła w Opolu; będzie wikariuszem w parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Raciborzu.

Ks. Daniel Nowak, syn Rozwity i Henryka, ur. 10 października 1989 r. Pochodzi z parafii w Płużnicy Wielkiej; będzie wikariuszem w parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Opolu.

Ks. Dominik Paterak, syn Danuty i Józefa, ur. 2 lipca 1990 r. Pochodzi z parafii św. Jadwigi Śl. w Nowym Lesie; będzie wikariuszem w parafii pw. św. Wita, Modesta i Krescencji w Pietrowicach Wielkich.

Ks. Mateusz Wieczorek,  syn Rozwity i Waltera, ur. 31 maja 1990 r. pochodzi z parafii w Polskiej Nowej Wsi; będzie wikariuszem w parafii pw. św. Miachała Archanioła w Prudniku.