Filtr
 • Akademia Duchowości w Opolu

  W sobotę, 16 lutego 2019 r., w Katedralnym Domu Katechetycznym w Opolu odbędzie kolejne spotkanie z cyklu Akademia Duchowości. Konferencję zatytułowaną: „Jak rozeznawać?” wygłosi o. Jacek Drabik SJ. Rozpoczęcie o godz. 10.00 w sali na I piętrze.

 • Śp. Zofia Solska

  Dzieląc smutek naszego współbrata w kapłaństwie, zawiadamiamy, że dn. 2 lutego br., w wieku 82 lat, odeszła do Pana śp. Zofia SOLSKA, mama ks. Tadeusza Solskiego, proboszcza parafii w Paderborn w Niemczech.

  Jej pogrzeb odbędzie się w środę 6 lutego Msza św. pogrzebowa o godz. 11.00 w kościele Matki Bożej Bolesnej (Księża Werbiści) w Nysie. Pochówek po Mszy św. na cmentarzu komunalnym w Nysie.

  Polecajmy duszę śp. Zofii

  ...
 • Śp. Wanda Konieczna

  W wieku 77 lat zmarła śp. Wanda Konieczna, mama ks. Krzysztofa Koniecznego, ceremoniarza diecezjalnego.

 • Śp. Jadwiga Janoszka

  Dnia 29 stycznia br. w wieku 94 lat zmarła Jadwiga Janoszka, matka ks. Piotra Janoszki, proboszcza parafii Św. Jana Nepomucena w Kosorowicach. 

 • Śp. Wanda Stawska

  21.01.2019 zmarła Wanda Stawska l.62, mama ks. Mariusza Stawskiego, wikariusza par. św. Marcina Biskupa w Tarnowie Opolskim. Pogrzeb odbędzie się w sobotę 26.01 o godz. 11.30 w par. Chrystusa Wieczystego Kapłana (osiedle Grunwaldzkie) w Gnieźnie
   

 • Śp. Jan Świecarz

  Dzieląc smutek naszego współbrata w kapłaństwie, zawiadamiamy, że 22 stycznia odszedł do Pana śp. Jan Świecarz, ojciec ks. Grzegorza Świecarza SAC, wikariusza w parafii św. Mikołaja w Kędzierzynie.

 • Śp. ks. Szczepan Wardenga

  W dniu 21 stycznia 2019 r. odszedł do wieczności śp. ks. Szczepan Wardenga, l.68, emerytowany proboszcz parafii Św. Apostołów Piotra i Pawła w Grzędzinie.

 • Śp. ks. Alojzy Sitek

  W dniu 18 stycznia 2019 r. odszedł do wieczności śp. ks. Alojzy Sitek, emerytowany kanclerz kurii diecezjalnej w Opolu.

 • Akademia Duchowości

  W sobotę 12 stycznia w katedralnym domu katechetycznym obędzie kolejne spotkanie w ramach Akademii Duchowości. Konferencję pod tytułem: „Jak uwielbiać?” wygłosi ks. Mateusz Buczma. Rozpoczęcie o godz. 10:00.

 • Koncert charytatywny na rzecz opolskiej katedry

  Serdecznie zapraszamy na koncert charytatywny na rzecz opolskiej katedry. Koncert odbędzie się w poniedziałek 21 stycznia 2019 roku w auli seminaryjno-akademickiej w Opolu przy ul. Drzymały 1. Początek koncertu o godz. 18.30

  Bilety cegiełki: 60, 50, 30 zł można nabywać na portierni Wydziału Teologicznego (Opole, ul.

  ...

Strona 1 z 247Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z serwisu, zgadzasz się na użycie plików cookie.