Filtr
 • Śp. Franciszka Mazur

  Dzieląc smutek naszego współbrata w kapłaństwie, zawiadamiamy, że odeszła do Pana śp. Franciszka Mazur, matka ks. Piotra Mazura, proboszcza parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Niwnicy.

  Pogrzeb śp. Franciszki odbędzie się w środę 14 sierpnia 2019 r. o godz. 11.00 w kościele pw. św. Franciszka w Zabrzu.

  Polecajmy duszę śp. Franciszki Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz Jej dać, Panie…

 • Śp. Adelajda Flak

  Dzieląc smutek naszego współbrata w kapłaństwie, zawiadamiamy, że  30 lipca 2019 r. po długiej chorobie odeszła do Pana śp. Adelajda Flak, lat 86, matka ks. Zygfryda Flaka, proboszcza parafii pw. św. Andrzeja Apostoła w Ujeździe.

  Pogrzeb śp. Adelajdy odbędzie się w piątek 2 sierpnia 2019 r. o godz. 13.00 w kościele pw. św. Jerzego w Gliwicach-Łabędach.

  Polecajmy

  ...
 • Śp. Zbigniew Iwańczuk

  Dzieląc smutek naszego współbrata w kapłaństwie, zawiadamiamy, że  27 lipca 2019 r. odszedł do Pana śp. Zbigniew Iwańczuk, lat 89, ojciec ks. Janusza Iwańczuka, diecezjalnego rekolekcjonisty i moderatora Diecezjalnego Dzieła Modlitwy za Kapłanów „Oremus”.

  Jego pogrzeb odbędzie się w czwartek 1 sierpnia 2019 r. o godz. 11.00 w kościele pw. św. Anny w Zabrzu.

  ...
 • Śp. Eryk Palus

  Dzieląc smutek naszego współbrata w kapłaństwie, zawiadamiamy, że w wieku 85 lat odszedł do Pana śp. Eryk Palus, ojciec ks. Jana Palusa, proboszcza Rzymskokatolickiej Parafii Św. Jana Chrzciciela w Poniszowicach w diecezji gliwickiej.

  Jego pogrzeb odbędzie się w środę 24 lipca 2019 r. o godzinie 11.00 w parafii św. Joachima i św. Anny w Dziewkowicach w dekanacie Strzelce Opolskie.

  Polecajmy duszę śp. Eryka Bożemu

  ...
 • Śp. Józef Knop

  Dzieląc smutek naszego współbrata w kapłaństwie, zawiadamiamy, że w wieku 79 lat odszedł do Pana śp. Józef Knop, ojciec ks. Witolda Knopa, proboszcza Rzymskokatolickiej Parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Ściborzycach Wielkich w dekanacie Kietrz.

  Jego pogrzeb odbędzie się we wtorek 23 lipca 2019 r. o godzinie 12.00 w kaplicy na cmentarzu Jeruzalem w Raciborzu.

  Polecajmy duszę śp. Józefa  Bożemu

  ...
 • Śp. Anna Sklorz

  Dzieląc smutek naszego współbrata w kapłaństwie, zawiadamiamy, że  odeszła do Pana śp. Anna Sklorz, lat 87, matka ks. Huberta Sklorza, proboszcza parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Malni i diecezjalnego ojca duchownego kapłanów.

  Jej pogrzeb odbędzie się we wtorek 16 lipca 2019 r. o godz. 11.00 w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Zawadzkiem.

  Polecajmy

  ...
 • Śp. Maria Góryjowska

  Dzieląc smutek naszego współbrata w kapłaństwie, zawiadamiamy, że w wieku 97 lat odeszła do Pana śp. Maria Góryjowska, matka pochodzącego z naszej diecezji, pracującego przez wiele lat w Domu Misyjnym w Nysie i posługującego w wielu parafiach duszpasterza i rekolekcjonisty, o. Mariusza Góryjowskiego SVD.

  Jej pogrzeb odbędzie się w najbliższą sobotę 6 lipca 2019 r. o godz. 10.00 w parafii Trójcy Świętej w Korfantowie w

  ...
 • Śp. Reinhold Halupczok

  Dzieląc smutek naszego współbrata w kapłaństwie, zawiadamiamy, że  odszedł do Pana śp. Reinhold Halupczok, ojciec ks. Romana Halupczoka, proboszcza Parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Przechodzie.

  Jego pogrzeb odbędzie się w środę 26 czerwca 2019 r. o godz. 10:00 w kościele pw. św. Floriana w Zawadzie.

  Polecajmy duszę śp. Reinholda Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz

  ...
 • Pielgrzymka Mężczyzn na Górę św. Anny

  W sobotę i niedzielę 29 i 30 czerwca na Górze św. Anny odbędzie się doroczna Pielgrzymka Mężczyzn, do udziału w której serdecznie zapraszamy. Obchody rozpoczną się w sobotę wieczorem Mszą św. o godz. 18.00.  W uroczystej Mszy św. w niedzielę o godz. 10.00 uczestniczyć będą biskupi opolscy i gliwiccy oraz tegoroczni

  ...
 • Zaproszenie na rekolekcje dla organistów i muzyków kościelnych diecezji gliwickiej i opolskiej

  Diecezjalny Duszpasterz Muzyków Kościelnych zaprasza na rekolekcje dla organistów i muzyków kościelnych diecezji gliwickiej i opolskiej, które odbędą się w pierwszym tygodniu wakacyjnym, od 25. do 27. czerwca 2019 (wtorek – czwartek), w ośrodku „Oblacka Przystań” na terenie Oblackiego Centrum Młodzieży

  ...

Strona 1 z 258Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z serwisu, zgadzasz się na użycie plików cookie.