Filtr
 • Śp. Stanisława Szewczuk

  Dzieląc smutek najbliższych zawiadamiamy, że Pan wezwał do wieczności  śp. Stanisławę Szewczuk, l. 75, matkę zmarłego w grudniu 2015 r. śp. ks. Marcina Szewczuka, ówczesnego wikariusza Rzymskokatolickiej Parafii św. Mikołaja w Krapkowicach.

  Pogrzeb śp. Stanisławy odbędzie się w sobotę 14 września 2019 r., o godz. 14.00 w parafii św. Anny w Niemysłowicach w dekanacie prudnickim.

  Polecajmy duszę śp. Stanisławy Bożemu

  ...
 • Dni Trzeźwości na Górze św. Anny

  Z okazji 26. rocznicy zainaugurowania Mszy św. trzeźwościowych na Górze św. Anny zapraszamy w imieniu organizatorów na Dni Trzeźwości w dniach 6-8 września 2019 r. na Górze Św. Anny. W programie: Msza św., konferencja ks. Marcina Marsollka pt. «Trzeźwy mężczyzna - mąż, ojciec - podpora rodziny», świadectwa, koncerty.

 • Wrześniowe konferencje rejonowe dla duchowieństwa

  Zapowiedź! Uprzejmie informujemy, iż tegoroczne konferencje rejonowe dla duchowieństwa odbędą się w dniach 2-4 września 2019 r. według następującego porządku: 2 września (poniedziałek) w klasztorze Annuntiata w Raciborzu, 3 września (wtorek) w Domu Formacyjnym w Nysie i 4 września (środa) w Auli Seminaryjnej w Opolu. Spotkania rozpoczną się godz. 14.30.

 • Odpust ku czci Aniołów Stróżów na Górze św. Anny

  Ojcowie Franciszkanie z Góry św. Anny serdecznie zapraszają na Wielki Odpusty Kalwaryjski ku czci Aniołów Stróżów w dniach 29 sierpnia – 1 września br.

 • Msza św. z okazji 10-lecia posługi biskupa Andrzeja Czai

  Serdecznie zapraszamy kapłanów i wiernych do udziału w Mszy św. z okazji 10. rocznicy sakry biskupiej i ingresu biskupa opolskiego Andrzeja Czai, która będzie sprawowana 29 sierpnia 2019 r. o godz. 18.30 w katedrze opolskiej. Będzie to okazja do podziękowania za owoce posługi i upraszania Bożego błogosławieństwa dla Biskupa Opolskiego.

 • Śp. ks. Jan Plichta

  Ze smutkiem informujemy, że 27 sierpnia 2019 r. w wieku 85 lat odszedł do wieczności śp. ks. Jan Plichta, emerytowany proboszcz parafii Krzyża Świętego w Bytomiu-Miechowicach.

  Uroczystości pogrzebowe:

  • Eksportacja - piątek 30 sierpnia o godz. 18.00 w kościele Krzyża Świętego w Bytomiu-Miechowicach
  • Pogrzeb - sobota 31 sierpnia o godz. 11.00 w kościele Krzyża Świętego w
  ...
 • Śp. Gertruda Jaśkiewicz zd. Stobrawa

  Ze smutkiem informujemy, że odeszła do wieczności śp. Gertruda Jaśkiewicz zd. Stobrawa, l. 87, siostra opolskiego biskupa pomocniczego Pawła Stobrawy. Jej pogrzeb odbędzie się w piątek 23 sierpnia 2019 r. o godz. 11.00 w kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Bąkowie.

  Polecajmy śp. Gertrudę Bożemu Miłosierdziu:  Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

 • Msza św. w 2. rocznicę zaginięcia ks. Krzysztofa Grzywocza w katedrze

  17 sierpnia 2019 r. o godz. 18.30 w katedrze opolskiej zostanie odprawiona Eucharystia w intencji ks. Krzysztofa Grzywocza w drugą rocznicę jego zaginięcia w Alpach. Poprzedzać ją będzie o godz. 17.00 promocja nowej książki "Spotkał. Spojrzał. Słuchał. ks. Krzysztof Grzywocz - wybór myśli” w auli domu parafialnego przy

  ...
 • Śp. o. Krzysztof Łukoszczyk SVD

  6 sierpnia 2019 roku odszedł do wieczności o. Krzysztof Łukoszczyk SVD, który przez 9 lat był proboszczem parafii Matki Bożej Bolesnej w Nysie. Miał 64 lata. Zmarł w 43. roku ślubów zakonnych i 38. roku kapłaństwa. 13 sierpnia 2019 r. w kościele pw. Matki Bożej Bolesnej w Nysie odprawiona zostanie Msza św. pogrzebowa pod przewodnictwem

  ...
 • Śp. Franciszka Mazur

  Dzieląc smutek naszego współbrata w kapłaństwie, zawiadamiamy, że odeszła do Pana śp. Franciszka Mazur, matka ks. Piotra Mazura, proboszcza parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Niwnicy.

  Pogrzeb śp. Franciszki odbędzie się w środę 14 sierpnia 2019 r. o godz. 11.00 w kościele pw. św. Franciszka w Zabrzu.

  Polecajmy duszę śp. Franciszki Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz Jej dać, Panie…

Strona 1 z 261Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z serwisu, zgadzasz się na użycie plików cookie.